Візит делегації з Москви

IMG 304213 вересня 2012 р.
вул. М.Тимошенка, 13-Б

13 вересня 2012 р. у рамках проведення Днів Москви у Києві, наш Університет відвідала делегація освітян столиці Російської Федерації.  Очолював делегацію Михайло Юрійович Тихонов – перший заступник керівника Департаменту освіти Москви, доктор філософських наук.
З боку приймаючої сторони були: Начальник Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації О.М. Добровольська, т.в.о. ректора Київського університета імені Бориса Грінченка О.П. Турунцев,  проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат педагогічних наук Т.Ю. Бєлофастова, директор Інституту суспільства, кандидат наук з державного управління, доцент К.О. Линьов, в.о. директора Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, доцент О.В. Єременко.
Вже понад 10 років столиці обох держав співпрацюють у сфері освіти, пріоритетні напрями такого співробітництва були визначені Угодою, укладеною Головним управлінням освіти і науки та Московським комітетом освіти.
Гості ознайомилися з технічним забезпеченням навчального процесу в нашому Університеті, зі спеціальними навчальними лабораторіями, спортивним комплексом з басейном, сучасною бібліотекою та обладнаною за останнім словом техніки конференц-залою.