Зустріч молодих вчених з Ректором Університету

IMG_733819 травня 2010 р. у рамках Фестивалю науки відбулася зустріч молодих вчених з Ректором Університету, доктором філософських наук, професором, членом-кореспондентом НАПН України В.О.Огнев’юком.

Під час зустрічі обговорювалося питання залучення молодих вчених Університету до розроблення спільних наукових проектів, створення Ради молодих вчених (РМВ). В обговоренні взяли участь:

Т.Л.Лях, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки;

С.М.Олійник, кандидат філологічних наук, викладач кафедри української мови та методики навчання, голова Ради молодих вчених Гуманітарного інституту;

О.В.Дудар, кандидат історичних наук, викладач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання та І.І.Башняніна, викладач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти;

Д.М.Бодненко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Інституту лідерства та соціальних наук.

Молоді вчені Університету підтримали ідею створення РМВ. Було створено ініціативну групу, до складу якої ввійшли молоді вчені з усіх структурних підрозділів, та прийнято рішення розробити Положення про Раду молодих вчених Університету та визначити перспективи її діяльності.

Під час зустрічі Ректор Університету вручив почесні грамоти студентам – переможцям ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та Всеукраїнської студентської олімпіади 2009/2010 н.р.