Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету

IMG 44115 жовтня 2012 року

Відповідно до Програми інформатизації Університету 5-9 червня 2012 р. та 6-17серпня 2012 р. було проведено підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету з питань створення електронних навчальних курсів. Зареєстровано на курси першої та другої хвилі 263 викладача, серед яких 70% успішно завершили навчання.

Після серії навчальних тренінгів та консультування викладачів по удосконаленню створених електронних навчальних курсів на сертифікацію електронних курсів подали заявки 64 фахівця. За результатами роботи комісії по сертифікації розроблених електронних навчальних курсів визначено кращі курси, авторами яких є:

І місце – Волковська Ганна Ігорівна, викладач кафедри анатомії і фізіології людини Інституту психології та соціальної педагогіки

ІІ місце – Тимчик Олеся Володимирівна, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри анатомії і фізіології людини Інституту психології та соціальної педагогіки

ІІІ місце – Омері Ірина Дмитріна, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри анатомії і фізіології людини Інституту психології та соціальної педагогіки

5 жовтня, під час урочистих заходів з нагоди святкування Дня працівника освіти, з ініціативи та за підтримки Віктора Олександровича Огнев'юка, ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, відбулося нагородження науково-педагогічних працівників цінними подарунками. Авторам-переможцям кращих розроблених електронних навчальних курсів, за їх наполегливу працю вручено ноутбуки та сертифікати на курси. Ноутбуком була нагороджена і завідувач кафедри анатомії і фізіології людини Маруненко Ірина Михайлівна під керівництвом якої працюють всі три переможця.

Вітаємо Вас! Невичерпної енергії, творчих успіхів та професійних злетів!