Презентація стипендіальних програм DAAD

Kuechler09 жовтня 2012 р.
вул. Тимошенка, 13Б

09.10.2012 до нас в Університет з гостьовою лекцією завітав пан Флоріан Кюхлер - керівник Інформаційного центру німецьких програм академічного обміну (DAAD-ІС) в Києві.
Пан Кюхлер розповів про систему вищої освіти Німеччини, її особливості та відмінності від української системи.  Він детально зупинився на можливостях стажування для студентів і науковців з України у ФРН за рахунок стипендіальних програм, які пропонує DAAD.
Жваве обговорення викликала інформація про відмінність культурних традицій України і Німеччини,  організацію і проведення конкурсів на отримання стипендій та досвід відбору претендентів.
Кожен з присутніх на зустрічі отримав україномовну брошуру про програми і конкурси, які фінансуються німецькою програмою академічних обмінів.

Організатор заходу: НДЛ міжнародних проектів