Футбол проти расизму в Україні

IMG 659529 жовтня 2012 р.
вул. Тимошенка 13-Б

29 жовтня 2012р. у нашому Університеті відбулась акція «Футбол проти расизму в Україні».   Захід проводився спільно зі Східно-Європейським Інститутом Розвитку в рамках тижнів акції «Футбол проти расизму в Європі» (16 – 31 жовтня 2012року).

Футбол – це більше ніж гра. Це синонім сили духу і надії , він здатен об’єднати різні суспільства та світ. Саме тому щорічно, у жовтні місяці, починаючи з 2007 року Східно-Європейський Інститут Розвитку проводить акції в рамках кампанії ФІФА/УЄФА «Футбол проти Расизму в Європі» (FARE – Football against Racism in Europe).  Цього року  в акції взяли участь студенти і викладачі нашого Університету. Під час заходу були розглянуті причини, які створюють бар’єри між людьми різних національностей, сутність расизму, проведена вікторина, розповсюджені матеріали по темі акції.  З презентацією про соціальну функцію футболу виступила п. Мрідула Гош - Голова правління Східно-Європейського Інституту Розвитку, кандидат історичних наук, фахівець з питань міжнародного розвитку і зовнішньої політики.