Творчий вечір Фемій Мустафаєва

IMG 198426 жовтня 2012 р. о 15.00
вул. М. Тимошенка, 13-Б
Актова зала

26 жовтня у нашому Університеті відбувся творчий вечір професора кафедри класичного та естрадного вокалу, народного артиста України Фемій Мустафаєва з нагоди 30-річчя його творчої діяльності та 60-річчя з Дня народження. Концерт пройшов у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка, народного артиста України, професора Віктора Гуцала.
Шлях у високе мистецтво Фемій Мустафаєв тріумфально розпочав у 1981 році оперою Г.Ф. Генделя «Дейдамія» одразу після закінчення вокального факультету Київської консерваторії ім.П.І.Чайковського (клас проф. І.Колодуб). Він став одним із найяскравіших виконавців партії Одіссея у постановці Оперної студії Київської консерваторії. Ця опера виконувалась з великим успіхом не тільки у Києві, але й у Лейпцигу і стала знаковою у творчому життєписі співака.
Фемій Мустафаєв був стажистом Дрезденського оперного театру, декілька сезонів співав у Словацькій опері, працював солістом Державного духового оркестру України, Державного естрадно-симфонічного оркестру, довгий час був провідним солістом Академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва, а також Державного театру оперети.
Фемій Мансурович очолює та є членом журі багатьох міжнародних, всеукраїнських музичних фестивалів та конкурсів.
Ректор Університету Віктор Огнев'юк привітав ювіляра зі святом та побажав міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, відчуття повноти і неповторності життя, натхнення, щастя і довгої людської вдячності й пам’яті.

26 жовтня 2012 р. о 15.00

вул. М. Тимошенка, 13-Б, Актова зала