IMGP19145 листопада 2012 р.

5 листопада 2012 р. співробітники науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти під керівництвом проректора з інформатизації та науково-управлінської діяльності Університету Н.В. Морзе провели методологічний семінар "Новий підхід до організації навчання у ВНЗ" для науково-педагогічних працівників Інституту психології та соціальної педагогіки. Під час пленарної частини звернулася до викладачів доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Н.В. Морзе, зазначивши тенденції розвитку університетської освіти через інтеграцію ІКТ-технологій. Після жвавої дискусії відбулося вручення сертифікатів науково-педагогічним працівникам Інституту, які завершили навчання за програмою "Підвищення кваліфікації з ІКТ-компетентності" та розробили власні електронні навчальні курси, що є однією із складових електронного освітнього середовища Університету. Із 45 науково-педагогічних працівників, яким навчання зараховано як підвищення кваліфікації (наказ № 459 від 05.10.2012 р.) - 24 є співробітниками Інституту психології та соціальної педагогіки. Авторам електронних навчальних курсів, які відповідають вимогам "Положення про ЕНК та його сертифікацію" (таких 7 із 11!), окрім сертифікату про підвищення кваліфікації вручено й сертифікат на розроблений курс. Під час проведених після пленарної частини майстер-класів, викладачі мали змогу проаналізувати та оцінити за розробленими критеріями елементи курсів як у ролі студента, так і у ролі викладача з метою подальшого вдосконалення розроблених курсів. Наразі, такі методологічні семінари проведено вже для науково-педагогічних працівників Гуманітарного інституту та 9 листопада - для Педагогічного інституту.