Особистість педагога у морально-етичному вихованні учнів

P101002212 листопада
Національна академія педагогічних наук України

12 листопада в Національній академії педагогічних наук України пройшла Міжнародна науково-практична конференція “Особистість педагога у морально-етичному вихованні учнів”, під час якої відбулася презентація книги “Етичний розвиток педагога”, автором якої є Хоружа Людмила Леонідівна, проректор з наукової роботи Університету, доктор педагогічних наук, професор.
З науковою доповіддю “Роль вчителя історії у морально-етичному вихованні учнів” виступив Левітас Фелікс Львович, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти і виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету, доктор історичних наук, професор.
Також участь у конференції взяли магістранти Університету спеціальності “Педагогіка вищої школи”.