Засідання ректорату 12 листопада 2012 р.

IMG 6057612 листопада 2012 р.
вул. Воровського 18/2

12 листопада 2012 р. на черговому засіданні ректорату було розглянуто низку питань з кадрової, організаційної, соціально-гуманітарної та інформаційної роботи.
Про організаційні заходи щодо проведення конференції трудового колективу Університету, яка відбудеться 15 листопада 2012 р., доповів проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи Турунцев О.П.
Проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастова Т.Ю. доповіла про відкриття та результати поточного періоду соціально проекту «З Києвом і для Києва». На засіданні також обговорювалося святкування Міжнародного дня студента, під час якого відбудеться гала-концерт «Ось ми які».
Проректор з наукової роботи Хоружа Л.Л. поінформувала про підготовку до Дня Університету. Окрім того, на ректораті піднімалися питання перепускного та санітарно-гігієнічного режиму в приміщеннях Університету.
З усіх питань прийняті узгоджені рішення.