Конференція трудового колективу 15 листопада 2012 р.

IMG 849115 листопада 2012 р.
вул. Тимошенка, 13-Б
Актова зала

15 листопада 2012 року відбулась  Конференція трудового колективу нашого Університету. На порядок денний було винесено чотири питання:

• Про обрання претендента на посаду ректора Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Звіт ректора, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України Огнев`юка В. О. за 2008-2012 рр.
  • Про затвердження Програми розвитку Київського університету імені Бориса Грінченка на 2013-2017 рр.
  • Про обрання членів Вченої Ради Університету.

У роботі Конференції трудового колективу взяли участь 483 особи, делеговані всіма структурними підрозділами Університету, заступник голови Київської міської державної адміністрації Новохатько Л. М. та  начальник Головного управління освіти і науки КМДА Добровольська О. М.

Кандидатуру претендента на посаду ректора  Університету відповідно до вимог ст. 37 Закону України "Про вищу освіту" вніс Голова конкурсної комісії Л.М. Новохатько, який підкреслив значний внесок у розвиток Університету Віктора Олександровича Огнев`юка.
У своєму виступі В. Огнев`юк прозвітував  за період з 2008 по 2012 рр. та презентував  програму розвитку Університету на 2013 - 2017 рр. Звіт ректора було схвалено трудовим колективом, а програму розвитку - затверджено.
 За результатами проведених виборів  кандидатуру  доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України Огнев`юка В. О. на посаду ректора підтримало  97,7 % делегатів Конференції трудового колективу.
Делегати Конференції трудового колективу тривалими оплесками привітали Віктора Олександровича Огнев`юка з обранням у якості претендента на посаду ректора нашого Університету. Відповідне рішення конференції направлено Голові КМДА О.П. Попову.
Конференція трудового колективу відповідно до ст. 34 Закону України «Про вищу освіту» обрала новий склад Вченої Ради Університету.