Творчий вечір Богдани Фільц

1 127 листопада 2012 р.
Інститут мистецтв
бул. Давидова, 18/2

27 листопада 2012 року в актовій залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася творча зустріч, присвячена 80-річчю Богдани Михайлівни Фільц – української талановитої та неповторної композиторки, твори якої прозвучали у виконанні викладачів і студентів Інституту мистецтв.
У програмі взяли участь викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності М.О.Василевич, хорові колективи «Гаудеамус» (керівник – викладач кафедри хорового диригування С.М.Рябінко), «Магніфікат» (керівник – професор кафедри хорового диригування М.С.Юрченко), «Бревіс» (керівник – викладач кафедри хорового диригування Т.М.Нижник), ансамбль скрипалів (керівник - М.О.Василевич), студенти Д.Лакота, О.Горбачова, О.Кручок (клас викладача кафедри академічного та естрадного вокалу В.Г.Яковенко), Г.Малишев (клас викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності С.О.Ревуцької), А.Печерська (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Е.В.Макарової), Г.Стахурська,  Н.Білецька (клас викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності В.І.Ходоровського), А.Шупик  (клас старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Л.В.Салан ) та інші.