Дві зустрічі з академіком Ш. Амонашвілі

anonash1

Дві зустрічі з академіком Ш.Амонашвілі

31 жовтня 2008 р. в актовій залі нового корпусу Київського міського педагогічного університету ім. Б. Д. Грінченка відбулася зустріч викладачів та студентів університету з академіком РАО, доктором психологічних наук Шалвою Олександровичем Амонашвілі. Незабутнє враження залишилося у слухачів від спілкування з видатним педагогом сучасності, яскравою особистістю, Вчителем учителів. Багато поколінь педагогів навчалося за книжками Ш. Амонашвілі. Його твори не втратили своєї актуальності і дотепер. Майбутні вчителі – нинішні студенти нашого університету – мали щастя поспілкуватися з живим класиком.

Академік Ш. Амонашвілі

Студенти університету

1 листопада в нашому університеті відбулися Всеукраїнські педагогічні читання «Дійсне виховання дитини – у вихованні самих себе», на які зібралися 550 вчителів з усіх регіонів України. В Читаннях брали участь всесвітньо відомий педагог академік Російської академії освіти, іноземний член АПН України Ш.О.Амонашвілі, начальник Головного управління освіти і науки КМДА кандидат педагогічних наук Л.М.Гриневич, академік-секретар відділення дидактики, методики та інформаційних технологій в освіті АПН України О.І.Ляшенко, голова підкомітету з питань базової освіти комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, народний депутат України Л.Ю.Оробець, професор Московського педагогічного університету О.М.Черноземова, керівники та активісти Всеукраїнського центру гуманної педагогіки, слухачі курсів підвищення кваліфікації Інституту лідерства, освітнього права та політики. З вітальним словом до учасників звернувся ректор університету доктор філософських наук, член-кореспондент АПН України, професор В.О.Огнев’юк. Було зачитано вітального листа від голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» К.М.Ющенко. Після двох пленарних засідань педагоги обговорили тему Читань на п’яти круглих столах. Треті всеукраїнські читання проходили під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Виступ академіка Ш. Амонашвілі

Учасники педагогічних Читань