Зустріч з Богданом Гаврилишиним

IMG 050230 листопада 2012 р.
вул. Тимошенка 13-Б, ауд. 227

30 листопада 2012 року викладачі та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка зустрілися з Богданом Гаврилишиним – ученим, громадським діячем, меценатом, дійсним членом Римського клубу, іноземним членом НАН України, академіком Міжнародної академії менеджменту і Світової академії мистецтва та науки, членом Ради Фонду Жана Моне для Європи, Наглядової ради Української правничої фундації, головою Наглядової ради Міжнародного інституту менеджменту, Міжнародного центру перспективних досліджень, радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів України.
Під час зустрічі відбулася презентація книги спогадів Богдана Гаврилишина “Залишаюсь українцем” та документального фільму “Місія-Собода”. Усі бажаючі поставити запитання Б.Д.Гаврилишину і отримали глибокі відповіді та мудрі поради. Богдан Гаврилишин розкрив секрети власного життєвого успіху, поділився роздумами про ефективні шляхи розвитку України, своїм виступом спонукав молоде покоління до самопізнання, самоосвіти, усвідомлення потреби відчувати свободу.
У рамках зустрічі ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В.О.Огнев’юк та Б.Д.Гаврилишин уклали усний договір про співпрацю Київського університету імені Бориса Грінченка та Благодійного фонду імені Богдана Гаврилишина.
Зустріч завершилася церемонію присвоєння Б.Д.Гаврилишину звання “Почесний професор Київського університету імені Бориса Грінченка”. Право вручити мантію почесного професора було надано членам Вченої ради Університету: доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри української мови С.О.Караману, кандидату наук з державного управління, доценту, директору Інституту суспільства К.О.Линьову, доктору наук з державного управління, доценту, завідувачу кафедри державного управління та управління освітою Л.В.Гонюковій.
Ректор Університету В.О.Огнев’юк вручив диплом почесного професора Богдану Гаврилишину, на честь якого університетський хор виконав гімн “Гаудеамус”.
За традицією захід завершився гімном Університету.