Сучасна субкультура та її вплив на формування життєвих орієнтацій молоді

19 березня 2009 року в Університеті відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасна субкультура та її вплив на формування життєвих орієнтацій молоді»,

в якій взяли участь представники вищих навчальних закладів України та Києва, зокрема: Національного університету імені Тараса Шевченка, Національного авіаційного університету, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка та інших.

Мета конференції – знайомство з сучасними молодіжними субкультурами України та пошук ефективних педагогічних технологій супроводу молоді, яка залучена до них.
Почесними гостями конференції стали науковці та представники громадських організацій, які вивчають проблему молодіжних субкультур України. Результатами своїх наукових пошуків поділись зі студентами співробітники Інституту соціальної та політичної психології АПН України, Інституту проблем виховання АПН України. Про свій досвід співпраці з представниками молодіжних субкультур розповіли представники молодіжного прес-клубу «Інформаційного-творчого агентства: ЮН-ПРЕС» Київського палацу дітей та юнацтва. Сюрпризом для учасників конференції стала участь в її роботі представників молодіжних субкультур.

Під час роботи конференції відбулися конкурси на кращий освітній проект та кращу науково-дослідну роботу.
У конкурсі на кращий освітній проект «Соціально-педагогічні технології формування культури сучасної молоді» переможцями стали:

• Щелко Вікторія Олегівна, студентка 4 курсу ІДПМО КМПУ імені Б.Д.Грінченка – І місце;
  • Сергеєва Катерина Володимирівна, студентка 3 курсу ІПСП КМПУ ім. Б.Д.Грінченка та Андрощук Тетяна Сергіївна, студентка ІІІ курсу Гуманітарного інституту КМПУ імені Б.Д.Грінченка, які розділили ІІ місце;
  • Кузьо Наталія Юріївна, студентка 4 курсу Житомирського державного університету ім. Івана Франка, Дворановський Андрій Михайлович, студент ІІІ курсу Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка та Кузьмичів Дмитро Олегович, Могилка Олександр Олександрович, студенти ІІ курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, які посіли ІІІ місце.
У конкурсі на кращу науково-дослідну роботу «Моніторинг життєвих орієнтацій молоді у контексті трансформації сучасної культури» кращими були:
  • Корнієнко Дарина Вікторівна, студентка ІІІ курсу Гуманітарного інституту КМПУ ім. Б.Д.Грінченка – І місце;
  • Зінченко Дар’я Олександрівна, студентка ІІІ курсу ІЛОЗП КМПУ імені Б.Д.Грінченка та Швець Сергій Вікторович, студент 4 курсу Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка – поділили ІІ місце;
  • Гриневич Мар’я Сергіївна, Загородня Віра Віталіївна, студентки 5 курсу ІДПМО КМПУ ім. Б.Д.Грінченка – зайняли ІІІ місце.
При обговоренні проблеми в секції стендових доповідей кращими стали:
  • Пашко Євгенія Сергіївна, Русова Юлія Володимирівна, студентки 2 курсу Університетського коледжу КМПУ ім. Б.Д.Грінченка;
  • Журід Ірина Олександрівна, Нефедова Ольга Іванівна, студентки Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • Головатенко Тетяна Юріївна, студентка 1 курсу Університетського коледжу КМПУ ім. Б.Д.Грінченка;
  • Кузьменко Ольга Борисівна, Петренко Ірина Олегівна, студентки 4 курсу Гуманітарного інституту КМПУ ім. Б.Д.Грінченка.

3 dsc_3044_3
5 dsc_3050_1