Відкриття Навчально-виробничого комплексу Університету "АстудіЯ" (Центр телерадіожурналістики)

IMG 85986 грудня 2012 р.
вул. Тимошенка 13-Б

В рамках святкування Дня Університету, 6 грудня 2012 року за адресою вул. М.Тимошенка, 13-Б відбулось відкриття Навчально-виробничого комплексу Університету "АстудіЯ" (Центр телерадіожурналістики).
Почесним гостем на відкритті став заступник голови Київської міської адміністрації, доктор історичних наук, професор, почесний професор нашого Університету Новохатько Леонід Михайлович
Навчально-виробничий комплекс Університету "АстудіЯ"  складається з трьох виробничих приміщень – «ньюз-рум» на 20 місць, апаратна монтажу телевізійних та радіопрограм і телевізійний павільйон. У телестудії два знімальні майданчики – для запису інформаційних випусків та ток-шоу. Новітнє обладнання дозволяє імітувати прямоефірне мовлення та багатокамерну зйомку.
Студенти третього курсу спеціальності «Журналістика» вже підготували та презентували на відкритті свою першу програму «Я мислю, отже я…», де підняли соціально значущі та хвилюючі їх питання.
Телестудія вже має свою назву - «АстудіЯ». Букви українського алфавіту – данина головній праці просвітителя Бориса Грінченка – автора першого наукового видання - Словника української мови.
Навчально-виробничий комплекс Університету створено за підтримки «Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка» до якого долучилися викладачі і студенти Університету.