Новорічне свято для дітей грінченківської родини

22 1222 грудня 2012 р.
вул. Тимошенка 13-Б

 

22 грудня 2012 року у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося Новорічне свято для дітей співробітників та всіх бажаючих, хто завітав на яскраві вогники ялинки. Кожне свято для дитини - справжнє диво з виконанням заповітних бажань. А Новий рік зі своєю незвичайною, загадковою атмосферою взагалі ні з чим не порівняти.
Гостей свята в холі Університету зустрічала яскраво прикрашена ялинка.  Казкову новорічну атмосферу у концертній залі створювали артисти, якими були наші студенти на чолі з неперевершеною Барбі-Йожкою (в ролі – начальник НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Оксана Володимирівна Перепельченко). Під музичний супровід наживо, у виконанні Маестро (Юрій Маслянка), Дід Мороз (Володимир Соболь), Снігуронька (Анастасія Григорук), Рапунцель (Ганна Сало), Аврора (Анастасія Тимошина), Жасмін (Елеонора Черевко) і Синичка-сестричка (Марія Герасименко) разом з дітьми весело грали і співали, водили хороводи, проводили жартівливі конкурси, даруючи всім учасникам призи – солодощі та новорічні прикраси.
Другою частиною свята стала новорічна вистава «Іспит з добрих справ», постановку якої здійснили учні школи естрадного виконавства «DREAM SCHOOL». Юні артисти є учасниками, фіналістами та переможцями великої кількості телевізійних, медійних та інших шоу-пректів («Шоу №1», «Дитяче Євробачення», «Новая Волна», «Зірковий час», «Слав’янський базар», «Голос країни», «Фабрика зірок», «Eurokids» та інші престижні проекти).
Зазначимо, що це святкове дійство – народження ще однієї доброї традиції нашого Університету – «Новорічні зустрічі в родинному колі».