Новорічні вітання нашому Університету

christmas cardЗ новим 2013 роком наш Університет привітали:

1. Попов О.П. – голова Київської міської державної адміністрації.
  2. Новохатько Л.М. – заступник голови Київської міської державної адміністрації.
  3. Кремень В.Г. – президент Національної академії педагогічних наук України.
  4. Толстоухов А.В. – спеціальний і повноважний прем’єр-міністр України.
  5. Добровольська О.М. – начальник Головного управління освіти і науки м. Києва.
  6. Кучинський М.С. – начальник управління професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки м.Києва.
  7. Ханюк В.А. – керівник Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України.
  8. Шевчук О.С. – голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.
  9. Левовицький Т.– ректор Вищої Педагогічної Школи в Варшаві (Польща).
  10. Кочурко В.І. – ректор Барановічского державного університету (Білорусь).
  11. Посольство Республіки Індонезії в Україні.
  12. Бакіров В.С. – ректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.
  13. Балабанов К.В. – ректор Мелітопольського державного університету.
  14. Бошицький Ю.Л. – ректор Київського університету права НАН України.
  15. Васько Р.В. – ректор Київського національного лінгвістичного університету.
  16. Грищенко І.М. – ректор Київського національного університету технологій та дизайну.
  17. Губерський Л.В. – ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  18. Глузман О.В. – ректор республіканського вищого навчального закладу «Кримський гуманітарний університет».
  19. Дмитриченко М.Ф. –  ректор Національного транспортного університету.
  20. Зарва В. – ректор Бердянського державного педагогічного університету.
  21. Іванов С.В. – ректор Національного університету харчових технологій.
  22. Каленюк І.С. – ректор Чернігівського державного інституту економіки та управління.
  23. Коцан І. – ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
  24. Коцур В.П. – ректор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.
  25. Кравець В.П. – ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.
  26. Крижко В.В. – ректор Бердянського державного педагогічного університету.
  27. Мельничук Д. – ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України.
  28. Молодиченко В.В. – ректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
  29. Олійник В.В. – ректор Університету менеджменту освіти НАПН України.
  30. Павленко А.Ф. – ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  31. Побірченко Н.С. – ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  32. Поляков М.В. – ректор Дніпропетровського національного університету.
  33. Скиба М.В. – ректор Хмельницького національного університету.
  34. Тацій В.Я. – ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».
  35. Тимошенко І.І. – ректор ПВНЗ «Європейський університет».
  36. Туниця Ю.Ю. – ректор Національного лісотехнічного університету України.
  37. Чебикін О.Я. – ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.
  38. Шестопалюк О.В. – ректор Вінницького педагогічного університету ім.. Михайла Коцюбинського.
  39. Шкарлет С.М. – ректор Чернігівського державного технологічного університету.
  40. Зімін С.Г. – голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
  41. Брегін М.Г. – начальник Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
  42. Заліський А.А. – начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.
  43. Каторгіна Л.І. – директор НМЦ Управління освіти Оболонської РДА м.Києва.
  44. Шурко О. – начальник управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.
  45. Вєтров І.В. – начальник Рівненського ОІППО.
  46. Федяєва В.Л. – проректор з наукової роботи Херсонського державного університету.
  47. Завалевський Ю.І. та Серебрянський С.М. – заступники директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
  48. Бех І.Д. – директор Інституту проблем виховання НАПН України.
  49. Засенко В.В. – директор Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.
  50. Радкевич В.О. – директор Інституту професійно-технічної освіти  НАПН України.
  51. Савченко О.Я.  – голова Української асоціації ім. В.Сухомлинського та Сухомлинської О.В – члена бюро асоціації.
  52. Слюсаревський М.М. – директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.
  53. Балакірева О. – голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка.
  54. Іскоростенський М.П. – директор Боярського МНВК.
  55. Гартфіль В.О. – начальник відділу освіти Макарівської РДА.
  56. Небож Світлана – директор гімназії №261.
  57. Лисак С.В. – директор Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя – Левицького.
  58. Костицький В.В. – голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
  59. Остапенко Д.І. – генеральний директор Національної філармонії України.
  60. Рудько С.В. – директор компанії «Виставковий Світ».
  61. Стрілько В.В. – президент Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.
  62. Ткаченко Т.В. – директор ТОВ «Видавничий дім «Освіта».
  63. Фурман А.В. – головний редактор журналу «Психологія і суспільство».
  64. Чамара В. – голова Національної спілки журналістів України.
  65. Компанія «Microsoft».
  66. Піддубна Олена – генеральний директор МДЦ «Артек».