Конкурс на кращу розробку навчального матеріалу з використанням технологій SMART Technologies

IMG 2302

Листопад-грудень 2012 року
 

 

   

 

 

Протягом листопада-грудня 2012 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся конкурс на кращу розробку навчального матеріалу з використанням технологій SMART Technologies.

Відповідно до термінів, визначених Положенням на Конкурс співробітниками Університету подано 14 робіт, з яких - 9 одноосібні, інші - колективні.

За структурними підрозділами була подана така кількість робіт:

Інститут суспільства – 2, Гуманітарний інститут – 7, Педагогічний інститут – 2, Інститут післядипломної педагогічної освіти – 1, Інститут психології та соціальної педагогіки – 1, Університетський коледж – 1.

Всього у Конкурсі взяли участь 22 викладачі Університету.

Рішення Конкурсної комісії Університету про результати Конкурсу на кращу розробку навчального матеріалу з використанням SMART Technologies - завантажити

За результатами оцінювання робіт учасників Конкурсною комісією (Наказ Про підсумки Конкурсу на кращу розробку навчального матеріалу з використанням SMART Technologies №644 від 26.12.2012 р.) переможцями Конкурсу визнано:

    1. Інтерактивна гра "Граємо у Smart" - завантажити

Автори: Варченко Лілія Олександрівна, Співак Світлана Михайлівна, викладачі Інституту суспільства.

    2. Навчально-методичний матеріал «Склад та складоподіл в українській мові» - завантажити

Автори: Караман Станіслав Олександрович, завідувач кафедри української мови Гуманітарного інституту, доктор педагогічних наук, професор; Горохова Тетяна Олександрівна, викладач кафедри української мови Гуманітарного інституту;Токар Іванна Петрівна, магістрантка ІІ року навчання, лаборант кафедри української мови Гуманітарного інституту.

    3. Заняття з теми «Застосування інтерактивного програмно-технологічного навчального комплексу SMART Board у навчальному процесі» - завантажити

Автор: Марченко Тетяна Іванівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Університетського коледжу.


Вітаємо переможців конкурсу на кращу розробку навчального матеріалу  з використанням технологій SMART Technologies та дякуємо всім учасникам! Успіхів та перемог на професійній ниві!