Покладання квітів пам'ятнику Т.Г. Шевченка

Покладання квітів пам'ятнику Т.Г. Шевченка

Вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка співробітниками Університету.

Покладання квітів у День народження Великого Кобзаря.

 

 

9 березня відзначається 196-та річниця від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує в золотій скарбниці світової культури. У славній плеяді безсмертних класиків літератури геніальний співець українського народу по праву стоїть в одному ряду з такими титанами думки і слова, як Гомер і Шекспір, Пушкін і Толстой, Гете і Байрон, Шіллер і Гейне, Бальзак і Гюго, Міцкевич і Бернс, Руставелі і Нізамі, чия мистецька спадщина стала надбанням усього передового людства.

Тарас Шевченко – символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Поезію Шевченка люблять усі народи. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, усіх прогресивних людей світу.

В Університеті з 09 по 12 березня відзначаються шевченківські дні "У сім’ї великій, вольній, новій …"