Методологічний семінар для професорсько-викладацького складу Університету

DSC0242810 січня 2013 р.
вул. Тимошенка 13Б

10 січня 2013 року пройшов методологічний семінар для професорсько-викладацького складу Університету.
Звертаючись до учасників семінару, ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев’юк привітав усіх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав здоров’я, творчих здобутків, натхнення, а також оголосив основні питання семінару:

• Національна рамка кваліфікацій як інструмент забезпечення якості освіти (концептуальний, нормативний і методичний аспекти);
  • Організація навчального процесу в Університеті на засадах корпоративної культури.

З ґрунтовною доповіддю виступив перший віце-президент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Володимир Іларіонович Луговий, який докладно проаналізував складові Національної рамки кваліфікацій, ключові поняття, пов’язані з нею, кваліфікаційні рівні та базові компетентності, а також навів приклади опису окремих кваліфікаційних рівнів. Для впровадження Національної рамки кваліфікацій В.І.Луговий запропонував такі електронні ресурси:

Учасники семінару заслухали змістовну доповідь проректора з науково-методичної та навчальної роботи Університету, кандидата педагогічних наук, доцента Олексія Борисовича Жильцова, який розкрив особливості формування корпоративної культури в Університеті, наголосив на тому, що саме корпоративна культура є фундаментом, який сприяє створенню особливого стилю Університету та реалізації його місії. О.Б.Жильцов наголосив на потребі самоаналізу та рефлексії кожного викладача щодо формування корпоративної культури.