IV Відкритий студентський конкурс читців "I LOVE…"

5619 лютого 2013 року
Гуманітарний інститут
вул. М. Тимошенка, 13-Б

19 лютого 2013 року у Гуманітарному інституті відбувся IV Відкритий студентський конкурс читців "I LOVE", який щороку організовує кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій. Цього року любов до художнього слова обєднала понад 50 талановитих студентів Гуманітарного та Педагогічного інститутів, Інституту психології та соціальної педагогіки, Інституту суспільства та Університетського коледжу.

До складу журі конкурсу, окрім викладачів Гуманітарного інституту, увійшов відомий письменник Сергій Пантюк (голова журі), який є секретарем Національної Спілки письменників України по роботі з молодими авторами, який відзначив високий рівень виконання поетичних творів студентами.

Переможці конкурсу

Ханова Юлія (Гуманітарний інститут, І курс)

Шепета Ірина (Гуманітарний інститут, 2 курс)

Гаврюченко Анастасія (Гуманітарний інститут, 3 курс)

Доманчук Олександр (Педагогічний інститут, 2 курс)

Ярмольчик Ольга (Університетський коледж, 2 курс)

Кирякова Марина (Університетський коледж, 2 курс)

Номінація «Авторська поезія»

Батащук Ірина (Гуманітарний інститут, 2 курс)

Ященко Даря (Гуманітарний інститут, 2 курс)

Вернигоренко Ольга (Інститут суспільства, 4 курс)

Берізко Марія (Педагогічний інститут, 1 курс)

Ярощук Світлана (Педагогічний інститут, 2 курс)

Москалець Марія (Гуманітарний інститут, 3 курс)

• Номінація «Кохання. Чоловічий голос» - Запотіцький Назар (Гуманітарний інститут, 2 курс)
  • Номінація «Кохання. Жіночий голос» - Циганок Євгенія (Університетський коледж, 2курс), Гніденко Тетяна (Гуманітарний інститут, 3 курс)
  • Номінація «Артистизм виконання» - Літаш Олександр (Гуманітарний інститут, магістр 1 р.н.) Самбір Олег та Павлова Анастасія (Гуманітарний інститут, 2 курс)
  • Номінація «Сила слова» - Горай Марина (Гуманітарний інститут, 2 курс)
  • Номінація «Оригінальність сценічної постановки» - Чуванова Олена (Гуманітарний інститут, 2 курс)
  • Номінація «Ностальгія за дитинством» Трибуль Вікторія (Гуманітрний інститут, 2 курс)
  • Номінація «Поетичний театр» - Колісник Каріна, Шевченко Марина, Магурчак Марія, Сєрая Анна (Інститут суспільства) та Хаблова Богдана (Гуманітарний інститут, магістр 2 р.н.)
  • Номінація «Найкраще читання класичної поезії» - Сватуха Ольга (Гуманітарний інститут, 1 курс)
  • Номінація «Поезія як інструкція та конструкція» - Чичіна Анастасія (Гуманітарний інститут, 2 курс)
  • Приз симпатій журі - Москалець Марія (Гуманітарний інститут, 3 курс)
  • Приз глядацьких симпатій - Чуванова Олена (Гуманітарний інститут, 2 курс).