Поетичний турнір

IMG 085606  березня 2013 року
Національна Спілка письменників України

м. Київ, вул. Банкова, 2

6 березня у Національній Спілці письменників України (вул. Банкова, 2) відбувся поетичний турнір вишів м. Києва «Віршень-2013». Змагалися літературні студії «Золоті сторінки (Національний технічний університет України «КПІ») та «Література і час» (Гуманітарний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка – керівник: доцент Луцюк М.В.).
Авторитетне журі у складі – Оксана Яблонська (поетка, очільниця літоб’єднання «Севама»); Наталка Бельченко (поетка, перекладач); Дмитро Чистяк (поет, перекладач); Дмитро Лазуткін (поет); Вікторія Осташ (голова журі, поетка, керівник Київської літстудії «Перехрестя» та Молодіжного хідника КО НСПУ) – колегіальним рішенням визначили переможців Турніру, серед яких члени нашої студії «Література і час» :

Спеціальний приз журі за художню вартість текстів отримала Христина Дичко (Літературна творчість, 6 курс).
ІІІ місце посіла поетка Дар’я Ященко (Журналістика, 2 курс).
І місце за одностайним рішенням журі виборола поетка Ірина Батащук (Журналістика, 2 курс).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Керівник студії «Література і час» – Микола Луцюк