IMG 717414  березня 2013 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б

14 березня 2013 року у рамках святкування 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка у Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшла Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Борис Грінченко очима студентів ХХІ століття”.
Під час пленарного засідання з вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В.О.Огнев’юк.
З науковими доповідями виступили: О.В.Дудар, голова Ради молодих учених Київського університету імені Бориса Грінченка, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук (доповідь “Вплив діяльності Бориса Грінченка на формування української національної свідомості”); Ю.Дударець, студентка VI курсу спеціальності “Педагогіка вищої школи” Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Аксіологічні аспекти педагогічної спадщини Б.Д.Грінченка”); О.М.Рибніков, завідувач науково-методичного центру мультимедійних технологій у мистецтві Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Віртуальна екскурсія музеєм Бориса Грінченка”); Н.І.Богданець-Білоскаленко, доцент кафедри дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент (доповідь “Створення та змістове наповнення читанки “Рідне слово” Бориса Грінченка”); Є.Медведська, студентка VI курсу спеціальності “Образотворче мистецтво” Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Творчість Бориса Грінченка в ілюстраціях художників-графіків”); Л.Нестеренко, голова Студентського наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка, студентка ІІІ курсу напряму підготовки “Журналістика” (доповідь “З Борисом Грінченком у серці”).

Після пленарного засідання студенти взяли участь у презентації конкурсних проектів.
У конкурсі на кращий мультимедійний проект переможцями стали:
І місце:
Сабліна Милана, Степура Іван, студенти ІV курсу Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка (проект на тему “Розробка інтернет-порталу “Грінченко – online”).
ІІ місце:
Дениско Світлана, Жукова Ольга, студентки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (проект “Активізація особистісно-професійного зростання майбутніх педагогів засобами поетичних творів Б.Грінченка”);
Прітков Павло, Шовкун Таміла, Фатєєва Анастасія, студенти V курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (проект “Київський період життя Бориса Грінченка”).
ІІІ місце:
Бакун Яна, Кикла Яна, студентки Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (проект “Грінченко і “Я”);
Грек Юлія, студентка ІІІ курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (проект “Борис Грінченко і сучасність”).

У конкурсі на кращу стендову доповідь переможцями стали:
І місце:
Омелянчук Ірина, студентка V курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Формування основ моральної культури молодших школярів засобами літературної спадщини Бориса Грінченка”).
ІІ місце:
Кашкарьова Єлизавета, студентка IV курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Аналіз художньо-образних характеристик картини “Квіткарка. Біля корпусу Харківського реального училища” із серії “Україна Грінченка”);
Тимошенко Катерина, Перевертун Ольга, студентки ІV курсу Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Борис Грінченко як автор і редактор літературного журналу “Нова громада” (1906 р.)”)
ІІІ місце:
Крук Ірина, студентка ІІІ курсу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідь “Борис Грінченко: Просвітник свого часу”);
Юревич Анна, студентка V курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Психологія стосунків “Батько – Дочка” в оповіданнях Бориса Грінченка”).

Переможці конкурсів були нагороджені почесними дипломами та грошовими преміями.
Усі учасники конференції отримали сертифікати.