Результати сертифікації електронних навчальних курсів

Вітаємо авторів сертифікованих електронних навчальних курсів
у 2013 році та науково-педагогічних працівників,
які пройшли стажування та підвищення кваліфікації!

В березні 2013 року завершилась друга хвиля сертифікації електронних навчальних курсів, які розроблені науково-педагогічними працівниками Київського університету імені Бориса Грінченка. За час діяльності курсів підвищення кваліфікації з ІКТ компетентності, програму курсу опанували 201 науково-педагогічний працівник Університету.
За період січень-березень 2013 року подано на сертифікацію 41 електронний навчальний курс.
За результатами роботи комісії по сертифікації розроблених електронних навчальних курсів та згідно з наказом "Про сертифікацію електронних навчальних курсів" № 114 від 13 березня 2013 року, сертифіковано 20 авторських курсів, серед яких 4 електронні навчальні курси викладачів Інституту психології та соціальної педагогіки, 8 - Інституту суспільства, 7 - Гуманітарного інституту, 1 - Університетського коледжу.

Вітаємо авторів сертифікованих електронних навчальних курсів та науково-педагогічних працівників, які пройшли стажування та підвищення кваліфікації! Невичерпної енергії, творчих успіхів та професійних злетів!

Науково-педагогічні працівники, електронні навчальні курси яких сертифіковані

Науково-педагогічні працівники, які пройшли стажування та підвищення кваліфікації