Наша перемога на XV Міжнародному фестивалі СТЕМів «Студентстькі жарти-2013»

DSC 0203З 20 по 24 березня 2013 року
База Запорізького національного технічного університету
м. Запоріжжя

Цього року впереше в історії нашого Університету студенти взяли участь у Міжнародному фестивалі театрального мистецтва. З 20 по 24 березня 2013 року в місті Запоріжжя, на базі Запорізького національного технічного університету, відбувся XV Міжнародний фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр «Студентські жарти-2013». До участі у Фестивалі організатори запросили самодіяльні та професійні колективи України, Росії, Білорусі, загалом 20 колективів.

СТЕМ - це своєрідна мова, якою спілкується студентство. Саме тому тематика фестивалю пов'язана з студентським життям.

Цього року до складу журі Фестивалю були запрошені:

• заслужений артист України Олег Григор’єв;
  • сценарист телеканалу “Інтер”, ветеран СТЕМівського руху Олег Зима;
  • креативний продюсер телепроектів «Велика Різниця» та «Добрий Вечір!», головний автор телепроекту «Педанпритулашоу» - Сергій Алімов.
  • актори театру та кіно, режисери, ведучі теле-шоу «Довгоносики» Віктор Андрієнко і Василь Бендас;
  • актори театру клоунади «Каламбур» Тетяна Іванова і Вадим Набоков;
  • актор програм «Каламбур», «Смешнее, чем кролики», «Маски-шоу», актор телебачення та кіно Олексій Агоп’ян;
  • директор і художній керівник Запорізького муніципального театру танцю, хореограф міжнародного класу Лариса Нєвєрова.

Колективи виборювали перемогу у номінаціях:

• Лауреат Фестивалю;
  • Краща режисура;
  • Краща мініатюра;
  • Симпатія журі;
  • Приз глядацьких симпатій.

Честь нашого Університету захищала команда щойно створеного театру студентських мініатюр «БАЦ», до складу якого ввійшли студенти Інституту мистецтв, - Яблонський Віктор, Дурдас Максим, Калита Дмитро, Новіков Павло, Бондар В’ячеслав, Солоненко Роман, Малік Максим - під керівництвом режисера НМЦ соціально-гуманітарної взаємої та організації дозвлля студентів Лєвіта Дмитра Анатолійовича.

У нелегкій боротьбі наші хлопці перемогли у номінації «Краща мініатюра». Це досить вагома нагорода! За рішенням журі у цьому році було прийнято не присуджувати Гран-прі фестивалю, а Дипломи I-го, II-го ступенів отримали колективи Росії, III-го ступеню отримав колектив Білорусі.

Отже, аматорське театральне мистецтво має свої перспективи розвитку у нашому Університеті, воно може бути презентовано і через студентський театр естрадних мініатюр.

Вітаємо всіх грінченківців зі ще однією перемогою міжнародного рівня!