Свято юних талантів Оболоні на сцені концертної зали Київського університету імені Бориса Грінченка

главное28 березня 2013 року
вул.Маршала Тимошенка, 13-Б (Концертна зала)

28 березня 2013 року в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка з нагоди року дитячої творчості пройшов Творчий звіт дитячих художніх колективів «Таланти твої, Оболонь!». На проекті було представлено широкий спектр напрямів мистецької освіти: вокальний, інструментальний, хоровий, хореографічний. Свої творчі здобутки презентували вихованці Київської дитячої академії мистецтв, дитячих шкіл мистецтв, музичних шкіл Оболонського району м. Києва. Виставка творчих робіт «Мистецький дворик» привернула увагу різнобарвною палітрою сюжетів, сонячним сприйманням природи, використанням цікавих технік. Організатори даного вернісажу - Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Соціально-реабілітаційний центр «Ірида», дитячий оздоровчо-екологічний центр, підліткові клуби за місцем проживання. Навчально-методичний центр соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Університету сприяв організації і проведенню заходу, створюючи гостинну атмосферу, професійно забезпечуючи високоякісний технічний супровід репетиційного етапу підготовки та проведення самого галаконцерту. Це є проявом партнерських взаємин Київського університету імені Бориса Грінченка з Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної у м.Києві джержавної адміністрації під патронатом якої і відбулося мистецьке свято дитинства і юності.