Зустріч з Надзвичайним та повноважним Послом Великої Британії

IMG 6057619 квітня 2013 року
вул. Тимошенка 13-Б

19 квітня в нашому Університеті пройшла зустріч з Надзвичайним та повноважним Послом Великої Британії Саймоном Смітом.

У зустрічі взяли участь директор Британської Ради в Україні Мартін Даул, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк. Також були присутні: заступник директора Британської Ради в Україні Наталія Василюк, менеджери проектів Вікторія Іваніщева та Людмила Таценко, директор Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Бондарева, завідувач НДЛ міжнародних проектів Галина Вдовиченко та завідувач кафедри англійської філології Валентина Якуба.

Зустріч з Послом відбулась в рамках щорічної міжнародної конференції «Безперервна освіта вчителів: сучасні тенденції удосконалення фахової майстерності вчителів іноземних мов», організаторами якої виступили Британська Рада в Україні, Українське відділення Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної та Київський університет імені Бориса Грінченка.

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці з підвищення кваліфікації вчителів англійської мови; реалізація пілотного проекту з удосконалення володіння англійською мовою викладачів різного фаху; обміну студентами та викладачами.