Грінченківці на ІІ Великій київській толоці

IMG 6057620 квітня 2013 року
Структурні підрозділи Університету

20 квітня студенти та співробітники нашого Університету активно відгукнулися на заклик голови КМДА Олександра Попова вийти на ІІ Велику київську толоку і провели генеральне прибирання приміщень Університету та прилеглих територій, посадили понад 300 дерев, здійснили побілку бордюрів, обкопування кущів та обрізання дерев, висівання трави та фарбування спортивного обладнання.

Суботник пройшов в усіх корпусах Університету. В ньому взяли участь понад 500 осіб.

Крім того, студенти Університету долучилися до заходів, що проводилися в рамках весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2013 році Оболонської та Дніпровської РДА.

II Велика київська толока об’єднала понад 106 тисяч киян. До ладу столицю приводили працівники міських комунальних служб, співробітники більше 3700 установ та підприємств Києва, державні службовці, бізнес-структури, організації волонтерів і просто небайдужі кияни.