Наші переможці V Міжнародної Олімпіади «МІЙ СВІТ – МИСТЕЦТВО!»

IMG 6057617-21 квітня 2013 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

17 – 21 квітня 2013 року студенти Київського університету імені Бориса Грінченка брали участь у V Міжнародній Олімпіаді «МІЙ СВІТ – МИСТЕЦТВО!» Організатором заходу виступила компанія «Sound’s Life» (м.Москва, Росія).

«Голуб Миру» - символ Олімпіади. Він об’єднав під своїм крилом понад 800 творчих колективів та окремих виконавців із України, Росії та Білорусі. Конкурсанти змагалися у номінаціях: вокал, інструментальний жанр, хореографія, театральний жанр.

Гран-прі Олімпіади з вокального співу отримала Папазогло Наталя, яку визнали найкращою серед всіх конкурсантів-співаків.

Лауреатом І ступеню стала Рицістіх Катерина, яка виборювала перемогу в номінації «Академічний спів». Художній керівник талановитих дівчат – доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, Заслужена артистка України Шаповалова Римма Геннадіївна).

Лауреатами ІІ ступеню в номінації «POP VOCAL» стали Зотова Тетяна і Квач Ольга. Студентки займаються в у вокальній студії «Натхнення» НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів під керівництвом Машковської Наталії Вікторівни. Приємно, коли студенти, здобуваючи освіту, розвивають у вільний від навчання час свої таланти.

Талант учасників оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли:

• БАБАРИКІН ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ м. Мінськ, Республика Білорусь. Художній керівник, Головний диригент Президентського оркестру Республіки Білорусь.
  • КАЛЬЧЕНКО АЛЬВІНА ГЕОРГІЇВНА м. Київ, Україна. Заслужена артистка України, балейтместер-репетитор Національної опери України, художній керівник Міжнародного центра розвитку хореографічного мистецтва «Українська академія балету».
  • ЗАЄЦ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ м. Київ, Україна. Лауреат Міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавста, доцент кафедри народних інструментів Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.
  • ЛИСЕНКО ІЗАБЕЛЛА ЯКІВНА м. Київ, Україна. Старший викладач Муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва ім. Л.Й.Утьосова.
  • НІКОНЕНКО РУСЛАН МИКОЛАЙОВИЧ м. Київ, Україна. Викладач кафедри режисури естради, театралізованих видовищ і цирку Муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва ім. Л.Й.Утьосова.

Як зазначила Президент Олімпіади Світлана Баскіна (Москва), Олімпіада покликана розвивати міжнародні культурні зв’язки, допомагати встановлювати професійні та творчі контакти, підвищувати майстерність керівників та педагогів творчих колективів.

Ми раді, що у нас ще одна перемога! Вітаємо!