Науково-методична конференція професорсько-викладацького колективу Університету

DSC0536628 серпня 2013 року
м. Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

28 серпня 2013 року традиційно перед початком нового навчального року пройшла науково-методична конференція професорсько-викладацького колективу Університету, на якій були визначені пріоритетні напрями та завдання діяльності на 2013-14 навчальний рік.

Перед присутніми з доповіддю виступив ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В.О.Огнев’юк, який наголосив на ключових цінностях університетської спільноти (людина, громада, довіра, духовність, лідерство-служіння, відповідальність, професіоналізм), пріоритетах та принципах розвитку Університету. Також В.О.Огнев’юк у своїй доповіді проаналізував діяльність кожного навчально- наукового структурного підрозділу Університету.

Ректор вручив сертифікати викладачам, які підготували електронні навчальні курси. Найкращою визначено розробку Тетяни Горохової, викладача кафедри української мови в минулому – випускниця Університету. Їй вручено цінний приз – ноут-бук, придбаний завдяки підтримці Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка.

На завершення В.О.Огнев’юк привітав усіх з початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, творчих здобутків. А подарунком для всім присутніх був святковий концерт.