Вручення сертифікатів за розроблені ЕНК

vruch_sert_28_0828 серпня 2013 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

28 серпня 2013 року під час науково-методичної конференції професорсько-викладацького колективу Київського університету імені Бориса Грінченка ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев’юк вручив сертифікати викладачам, електронні навчальні курси яких було сертифіковано у червні (наказ № 348 від 27 червня 2013 р.). Експертною комісією з сертифікації курсів визначено найкращий ЕНК «Українська мова (за професійним спрямуванням)» Тетяни Олександрівни Горохової, викладача кафедри української мови Гуманітарного інституту. Автору найкращого курсу Віктор Олександрович вручив ноутбук, придбаний завдяки підтримці Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка. В Університеті стає традицією вручення цінних призів за кращі сертифіковані курси. Адже, це вже 4 ноутбук, який отримали автори-переможці кращих розроблених електронних навчальних курсів за їх наполегливу працю.

Протягом року в Університеті, за підтримки ректора Університету, В. О. Огнев’юка, діють курси підвищення кваліфікації з ІКТ компетентності науково-педагогічних працівників, результатом яких має бути розроблений та сертифікований електронний навчальний курс дисципліни. За цей період відбулось три засідання експертної комісії з сертифікації ЕНК:

1. Жовтень, 2012 р. – сертифіковано 11 ЕНК (Інститут психології та соціальної педагогіки – 7 ЕНК, Гуманітарний інститут – 3 ЕНК, Інститут суспільства – 1 ЕНК).

2. Березень, 2013 р. – сертифіковано 20 ЕНК (Інститут психології та соціальної педагогіки – 4 ЕНК, Гуманітарний інститут – 7 ЕНК, Інститут суспільства – 8 ЕНК, Університетський коледж – 1 ЕНК).

3. Червень, 2013 р. – сертифіковано 16 ЕНК (Гуманітарний інститут – 7 ЕНК, Інститут суспільства – 4 ЕНК, Інститут психології та соціальної педагогіки – 1 ЕНК, Педагогічний інститут – 4 ЕНК).

Всього в Університеті сертифіковано 66 ЕНК!

Невичерпної енергії та творчих успіхів у новому навчальному році! Хай Ваші ЕНК будуть найкращими!