Підсумки підготовки навчальних корпусів Київського університету імені Бориса Грінченка до початку нового 2013-2014 навчального року

Відповідно до наказу ректора «Про підготовку університету до нового навчального 2013-2014 навчального року» від 22.05.2013р. №272 в навчальних корпусах університету упродовж липня-серпня поточного року були проведені ремонтні роботи.

Фотографії, розташовані нижче, наочно демонструють поліпшення умов для навчання і роботи в університеті.

Навчальний корпус Педагогічного інституту та Інституту мистецтв на бульварі О.Давидова,18/2.

Роботи , які проведені у цьому приміщенні:

• частковий капітальний ремонт фасаду з утепленням;

• ремонт індивідуальних навчальних аудиторій спеціальності «Музичне мистецтво» в т.ч. встановлення шумопоглинаючих поверхонь та шумоізолізаційних дверей;

• ремонт аудиторій №№224-226;

• ремонт системи опалення (100% заміна старих конвекторів на металеві радіатори);

• 100% заміна дерев’яних вікон на металопластикові віконні конструкції;

• ремонт рекреації 2 та 3 поверхів приміщення;

• облаштування підвісної стелі в рекреаціях приміщення;

• шліфування підлоги та її лакування;

• заміна зовнішнього та внутрішнього трубопроводу холодного водопостачання;

• вибірковий ремонт даху;

Навчальний корпус Університетського коледжу на проспекті Ю.Гагаріна, 16.

Роботи, які проведені у цьому приміщенні:

• 100% заміна дерев’яних вікон на металопластові віконні конструкції;

• ремонт рекреації 1,3 поверхів;

Навчальні приміщення Центру практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» на вулиці Березняківській,4-А.

Роботи, які виконані в цьому приміщенні:

• поточний ремонт та облаштування ІІ черги НМЦ практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Поряд з цим проводилися роботи в приміщеннях навчальних корпусів на вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, проспекті Павла Тичини,17, приміщенні ректорату на вул. Воровського, 18/2.

Відповідно до наказу ректора «Про створення комісії з перевірки санітарно-технічного, протипожежного стану приміщень Університету до нового 2013-2014 року» від 10.06.2013 року №315 29 серпня 2013 року було здійснено об’їзд всіх навчальних корпусів з метою перевірки готовності до початку нового навчального року, під час якого були оформлені відповідні акти готовності навчального корпусу до нового навчального року.

Навчальний рік розпочато та керівництво університету вже готується до наступного. Відповідно до Концепції та Програми розвитку Київського університету імені Бориса Грінченка на 2013-2017 роки, затвердженої Конференцією трудового колективу Київського університету імені Бориса Грінченка 15 листопада 2012 року до 1 вересня 2014 року заплановано виконати такі роботи:

• реконструкція спортивного майданчика Університетського коледжу (проспект Ю.Гагаріна, 16);

• виконання та встановлення паркану навколо навчального корпусу на бульварі О.Давидова, 18/2;

• завершення капітального ремонту фасаду з утепленням навчального корпусу на бульварі О.Давидова, 18/2;

• капітальний ремонт приміщення харчоблоків із заміною технологічного обладнання в приміщеннях Університетського коледжу (проспект Ю.Гагаріна, 16) та навчального корпусу на бульварі О.Давидова,18/2;

• капітальний ремонт даху в навчальних приміщеннях на проспекті Ю.Гагаріна, 16 на бульварі О.Давидова,18/2.

Внесено пропозицію щодо фінансування надбудови мансарди над навчальним корпусом на проспекті П.Тичини,17 та її включення до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2014 рік.