Студенти Інституту людини на Всеукраїнському фестивалі молоді

DSC05366вересень 2013 року

Новий навчальний рік розпочався для активного столичного студентства драйвовою нотою – за ініціативи Міністерства молоді та спорту України на базі Національного авіаційного університету відбувся перший «Всеукраїнський фестиваль молоді».

Представники структурних підрозділів Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, лідери молодіжного руху, студентських та громадських організацій усіх регіонів України обмінялися досвідом щодо успішної реалізації молодіжної політики держави.

Студенти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка брали участь у якості представників Дніпровського району і мали змогу долучитися до великої справи – побудови нової прогресивної молодіжної політики власними силами.

На урочистому відкритті фестивалю до учасників звернулись Президент України В.Ф. Янукович, Прем’єр-міністр М.Я. Азаров та інші високопосадовці, а також представники регіонів України. У своїй промові вони наголосили на необхідності молодої свіжої думки щодо суспільно-політичної ситуаціїї студенського життя в країні. І саме студентство , як молоде покоління, зможе по- новому і більш якісно охопити цю галузь та висловити власну думку..

У рамках фестивалю впродовж трьох днів учасники мали можливість долучитися до роботи секцій різного спрямування, де обговорювалися найактуальніші проблеми молоді: пропаганда здорового способу життя, отримання житла молодими сім’ями, забезпечення розвитку мистецтва молодих талановитих митців тощо.

Символічним стало проведення 5 вересня на території головної спортивної арени країни футбольного матчу на Кубок НСК «Олімпійський» між збірною учасників фестивалю та командою народних депутатів України.

Фінальним етапом фестивалю була презентація досягнень і пропозицій 11 секцій, що невтомно працювали днями і ночами, як у своїх доповідях зазначили керівники секційних груп. Результати роботи молодих та креативних активістів справили враження не тільки на самих студентів, а й на представників Міністерства молоді та спорту

Сподіваємось, що отриманий досвіт стане чудовим поштовхом грінченківцям до перетворення світу на краще.