Гостьові лекції професора Познанського університету Боґуслава Бакули та професора Вроцлавського університету Аґнєшки Матусяк

DSC053661-2 жовтня 2013 року
Гуманітарний інститут

1-2 жовтня маґістранти, аспіранти та викладачі Гуманітарного інституту відвідали теоретичні семінари відомого європейського літературознавця, професора Познанського університету Боґуслава Бакули та доктора філології, професора, керівника кафедри україністики Вроцлавського університету Аґнєшки Матусяк. Темою виступу Боґуслава Бакули були питання присвячені постколоніальній студії, а саме: «за і проти нової методології» Також Боґуслав Бакула зробив екскурс та критичний огляд сучасної літератури країн Європи. Аґнєшка Матусяк ознайомила присутніх з темою: «Між пам’яттю і забуттям та посткомуністична, суспільно-культурна травма в центрі східної, південно-східної Європи» . Модератором та перекладачем  зустрічі був завідувач НДЛ літературознавства професор Я.О.Поліщук.