Культурно-мистецький проект «Пливе моя душа»

DSC0536610 жовтня 2013 року
м. Київ, Київський міський будинок вчителя

10 жовтня 2013 року у Київському  міському будинку вчителя  відбувся культурно-мистецький проект «Пливе моя душа»,  присвячений 20-річчю творчої діяльності Заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Оксани Петрикової. В її виконанні прозвучали  перлини української вокальної музики та композиції світового масштабу.

У концерті також взяли участь: Заслужена артистка України Рімма Шаповалова, Заслужений артист України Віктор Тетеря, Заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський, композитор, кандидат мистецтвознавства Віталій Вишинський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів - Катерина Салан, Маргарита Малахова, Сергій Цимбал, Костянтин Кузьменко, Анна Шепеленко, Ксенія Киреєва, Іван Лопухов, гурти «Vsesvobodny», «Йодлі-Модлі-Гурт», Анатолій Ворона, Ірина Антипіна, Людмила Сивопляс.

Атмосферу надзвичайної теплоти, ніжності й щирості створили ведуча заходу - Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Оксана Перепельченко та режисер Лариса Леванова.

На концерті були присутні: ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев'юк, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова, проректор з науково-методичної та навчальної роботи – Олексій Борисович Жильцов, директор Інституту мистецтв Костянтин Юрійович Бацак, почесні гості, студенти. Надзвичайно зворушливим моментом заходу стала урочиста мить нагородження О.Петрикової Почесною грамотою  Київського університету імені Бориса Грінченка та поетичні рядки Б.Д.Грінченка, які пролунали з вуст Ректора Університету.

В рамках проекту діяла виставка  творчих майстерень «Майстер та його учні» старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, члена спілки художників України, Лауреата премії ім. С. Шишка Анни Крюкової та старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Лесі Рябчук.