ІІІ сезон «Студентської футбольної Ліги «Динамо»

DSC0536617 жовтня 2013 року
м. Київ

Під егідою київського футбольного клубу «Динамо», під патронатом Студентської Профспілкової організації міста Києва та Фан-клубу ФК «Динамо» розпочинається ІІІ сезон «Студентської футбольної  Ліги «Динамо».

В спортивному турнірі візьмуть участь 20 футбольних команд провідних ВНЗ столиці, де Збірна футбольна студентська команда Київського університету імені Бориса Грінченка затверджена з постійним статусом.

17 жовтня 2013 року у приміщенні конференц-зали Стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбулась зустріч заявлених команд із представниками футбольного світу столиці: нападаючим київського «Динамо» Джермейном Ленсом, голкіпером київського «Динамо» Максимом Ковельом, асистентом головного тренера Олега Блохіна у київському «Динамо» Сергієм Ребровим;  виконавчим директором Студентської профспілкової асоціації міста Києва, незмінним куратором футбольного турніру Олександром Трофименком; президентом офіційного Фан-клубу «Динамо» Сергієм Михайленком. Конференцію проводив відомий коментатор офіційних матчів Олександр Липенко.

В рамках конференції пройшло жеребкування. За його результатами збірна футбольна студентська команда Київського університету імені Бориса Грінченка отримала порядковий номер 13, увійшовши до групи «С». Наша команда зустрінеться на полі з командами:

• Національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Київського національного університету технологій та дизайну;
  • ФАН-клубу «Динамо»
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Групові етапи проходять за двома частинами. Відповідно до Статуту громадської організації «Футбольна асоціація студентів міста Києва» кожний гравець є популяризатором здорового способу життя та підвищення рівня спортивної майстерності.

Бажаємо нашій команді високих спортивних результатів та перемог!