Відзначення 70-ої річниці визволення Києва

DSC0536606 листопада 2013 року
м. Київ, вул. Хрещатик

6 листопада понад 500 студентів та співробітників нашого Університету взяли участь у святкових заходах присвячених 70-річчю визволення Києва від фашистських загарбників.

У рамках святкування на Майдані Незалежності урочисто підняли Штандарт, а Хрещатиком пройшла військово-історична хода.

Головною вулицею столиці крокували прапороносна група, рота Почесної варти, зразково-показовий оркестр Збройних Сил України  та інші. Також Хрещатиком проїхала військова техніка часів ВВВ (21 одиниці), після якої крокували підрозділ барабанщиць, роти курсантів у формі піхотинців, авіаторів, моряків часів ВВВ, рота у формі козацького підрозділу часів ВВВ та роти курсантів-жінок у формі медичних сестер часів ВВВ, у формі авіаторів часів ВВВ.