VІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

IMG 056721 грудня 2013 року
м. Київ

21 грудня 2013 року відбувся VІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»,  незмінним організатором якого є кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інститут, координаторка та ведуча – Наталія Олексіївна Блохіна. Цього року конкурс зібрав 35 учнів 9-11 класів  з 18 шкіл Києва.

Крім традиційної різдвяно-зимньої тематики конкурсу, до 150-річчя від дня народження освітнього та громадського діяча, педагога, письменника, перекладача, літературознавця, вченого, мовознавця, етнографа, лексикографа, автора "Словаря української мови" Бориса Дмитровича Грінченка (1863-1910), була започаткована додаткова номінація «Читання творів Бориса Грінченка». Конкурс органічно став профорієнтаційною та культурно-мистецькою  частиною університетського соціального проекту «З Києвом і для Києва».