Засідання ректорату 3 лютого 2014 року

DSC053663 лютого 2014 року
м. Київ, вул. Воровського 18/2

3 лютого 2014 року в залі Вченої ради відбулося засідання ректорату, на якому були підведені підсумки проведення Конференції трудового колективу, що відбулася 30 січня 2014 року, обговорено відкриття 11 лютого 2014 р. року Тараса Шевченка в Університеті, угоду з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту м. Києва щодо замовлення на підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів, аспірантів та докторантів у 2014 році.

На ректораті також було розглянуто участь Університету в проекті «Темпус» «Розвиток системи вбудованих курсів за допомогою віртуальних підходів для інтеграції дослідження, освіти і виробництва в Україні, Грузії, Вірменії» за фінансової підтримки Європейської комісії.

Окрім того розглядалися інші нагальні питання поточної діяльності університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення.