Круглий стіл “Революція гідності в Україні: причини, характер, перспективи”

26 лютого 2014 року
м.Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

Усім нам нині важливо осмислити сутність подій, що сталися в Україні впродовж останніх місяців. Вони розпочалися студентським протестом в листопаді, а завершилися – зміною влади. Найголовніше питання, що постало зараз перед громадянами України – якою має бути нова Українська держава, як забезпечити докорінні зміни в ній та утвердити відповідальність влади перед народом.

Круглий стіл “Революція гідності в Україні: причини, характер, перспективи”, який пройшов 26 лютого 2014 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка, мав на меті започаткувати громадське обговорення проблем творення нової України. Відрадно, що активними учасниками дискусії пошанування пам’яті загиблих героїв Майдану й дискусії довкола характеру Революції гідності та її перспектив стали студенти різних спеціальностей нашого університету – очевидці цих подій та їх активні учасники.