До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

main15-16 травня 2014 року
Черкаська область, місто Корсунь-Шевченківський

15-16 травня 2014 року у місті Корсунь – Шевченківському відбулася Всеукраїнська науково - практична конференція на тему «Тарас Шевченко і український літературний канон».

Конференція була організована Українською асоціацією викладачів зарубіжної літератури (УАВЗЛ) разом з кафедрою світової літератури Київського університету імені Бориса Грінченка , Клубом переможців конкурсу «Вчитель року» у гуманітарних номінаціях та Відділом освіти Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації.

На конференції виступили з доповідями як науковці, так і вчителі загальноосвітніх шкіл України.

З доповіддю на тему «Тарас Шевченко і український літературний канон» виступив завідувач кафедри світової літератури Київського університету імені Бориса Грінченка, президент УАВЗЛ, професор Ковбасенко Ю.І. Доповідь доцента кафедри світової літератури Київського університету імені Бориса Грінченка Шовкопляс Г.Є . розкривала наступну тему - «Щодо канонічності останнього портрета Тараса Григоровича Шевченка в контексті моделей шевченкознавства радянської та пострадянської науки».

Культурна програми конференції містила відвідини літературного музею І.С.Нечуя –Левицького в смт. Стеблів та екскурсію до Національного заповіднику «Моринці – батьківщина Т.Г.Шевченка».

main
виступ