Круглий стіл «Підготовка вчителів початкової школи до навчання іноземних мов в умовах партнерства «Університет-Школа»»

IMG 151721 травня 2014 року
Педагогічний інститут, Київський університет імені Бориса Грінченка

21 травня 2014 року у Педагогічному інституті відбулось засідання круглого столу на тему«Підготовка вчителів початкової школи до навчання іноземних мов в умовах партнерства «Університет-Школа»», що був організований кафедрами іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту та методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти.  У засіданні круглого столу взяли участь: головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Коваленко О.Я., методисти з іноземних мов районних науково-методичних центрів м. Києва (Морозова А.В., Пуцова Л.І.), голова методичного об'єднання вчителів іноземних мов СЗШ 230, Святошинський р-н., м. Київ (Педос Н.Ю.), заступник директора з навчально-виховної роботи з іноземних мов спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Тараса Шевченка (Боримський В.Є.), директори шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, вчителі іноземних мов шкіл м. Києва. Метою зібрання було вирішення проблем підвищення якості підготовки майбутнього вчителя початкової школи до навчання іноземних мов; адаптації  молодого фахівця в умовах посилення інтересу суспільства до навчання іноземних мов; створення партнерства "Університет-Школа" як одного зі шляхів підвищення ефективності професіоналізації вчителя.

Щиро вдячні всім учасникам за конструктивні пропозиції, слушні зауваження та змістовні виступи.