Гостьова лекція Роланда Дундуа для студентів напряму підготовки «Фізичне виховання» (Академія європейської освіти, Грузія)

29 травня 2014 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

Продовжуючи традицію проведення гостьових лекцій за участі провідних фахівців на теренах сучасної освіти, 29 травня відбулася зустріч з  заступником директора з питань іноземної політики  Академії європейської освіти Роландом Дундуа.

Роланд  Дундуа має за плечима футбольну кар’єру і саме цим визвав дуже жваву дискусію поміж студентів. Роланд надав безліч корисних професійних порад  студентам нашої збірної футбольної команди, особливу увагу приділивши методам покращення ефективності ведення командної гри та менеджменту.

Гостьова лекція відбулася за підтримки начальника відділу міжнародних зв’язків Веселовської Ольги Володимирівни та завідувача кафедри фізичної культури та спортивної майстерності  Диби Тетяни Григорівни.