Робочий візит співробітників НДЛ розвитку людини до Литовського едукологічного університету та Резекненської вищої школи

26 травня 2014 року

м. Вільнюс

З 19 по 26 травня 2014 року наукові співробітники НДЛ розвитку людини Інституту людини Лебідь Н.К. та Бреус Ю.В. відвідали Литовський едукологічний університет (м. Вільнюс, Литва) та Резекненську вищу школу (м. Резекне, Латвія).

Під час робочого візиту 19-22 травня до м. Вільнюс були налагоджені контакти для подальшої співпраці з деканом Педагогічного факультету професором OnaMonkevic, директором Інституту підвищення кваліфікації LilijaAleksandrovic; обговорені можливості проведення спільних наукових досліджень із доцентами кафедр психології JulitaNavaitieneта психологічної дидактики DaliaNasvytienė; окреслені напрямки участі у програмі «Erasmus +» з керівником відділу міжнародних зв’язків KestutisSalavejus.

23-24 травня співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у спільній міжнародній конференції «СУСПІЛЬСТВО, ІНТЕРГАЦІЯ, НАВЧАННЯ» (м. Резекне, Латвія). Під час проведення заходу відбулися зустрічі зі співробітниками Резекненської вищої школи: директором лабораторії педагогічних технологій доктором філософії GilbertoMarzano, директором Інституту соціалізації особистості професором Velta Ļubkina, спеціалістом відділу міжнародних зв’язків IntaRimsane. Також були налагоджені контакти з проректором з наукової роботи Ризької міжнародної школи економіки та бізнес адміністрування доктором економічних наук Васильєвою Тетяною, директором Центру дистанційної освіти Ризького технологічного університету доктором фізико-математичних наук AtisKapenieks, деканом факультету професійної освіти Ташкентського державного педагогічного університету імені Нізамі кандидатом педагогічних наук Ісмадіяровим Я.У.