Підписання договору про міжнародне співробітництво з Університетом Костянтина Філософа у Нітрі (Словаччина)

obr ukf27 серпня 2014 року
м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

Навчальний рік Київський університет імені Бориса Грінченка розпочав з розширення міжнародної активності: було укладено Договір про співпрацю з Університетом Костянтина Філософа у Нітрі – партнером по реалізації проектів за фінансової підтримки Європейської комісії «IRNet» та «DESIRE» .

Університет Костянтина Філософа був заснований 23 жовтня 1996 року. Місією Університету є надати вищу освіту та відповідні знання за рахунок розкриття креативного, наукового, артистичного потенціалу студентів. На думку нашого нового партнеру плекання любові до освіти, науки та культури доповнює портрет сучасного конкурентоспроможного фахівця.

В рамках підписаного Договору плануються спільні заходи, академічна мобільність, розробка спільних науково-дослідних проектів та обмін досвідом за відповідними напрямами.