Участь представників Київського університету імені Бориса Грінченка в науково-практичному семінарі «Європейські кваліфікаційні рамки (ERK) та інструменти їх реалізації в програмі Horizon 2020»

Сертифікат9 вересня 2014 року

9 вересня 2014 року у стінах Національної парламентської бібліотеки відбувся науково-практичний семінар на тему «Європейські кваліфікаційні рамки (ERK) та інструменти їх реалізації в програмі Horizon 2020». Організаторами заходу виступили Фундація «Central European Academy Studies and Certification (CEASC)» (м. Бидгощ, Польща), Університет Економіки у Бидгощі (Польща), Європейський центр імені Роберта Шумана, мережа пунктів Європейської інформації «Europe Direct», Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація Європейських студій». Директор CEASC Микола Смолінський ознайомив учасників з програмою Horizon 2020 – структурою, умовами участі, конкурсною документацією, порталом учасників; надав детальну інформацію щодо акції Marie Sklodowska-Curie та інших програм підтримки розвитку наукової кар’єри; презентував моделі подвійних магістерських програм для українських вищих навчальних закладів. Від Київського університету імені Бориса Грінченка тренінг відвідали Хоружа Л.Л., проректор з наукової роботи, Морзе Н.В., проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, Веселовська О.В., начальник відділу міжнародних зв’язків.

Сертифікат