Нагородження волонтерів 22-го благодійного марафону «Пробіг під каштанами»

DSC0536611 вересня 2014 року
м.Київ, вул.М.Тимошенка, 13-Б

11 вересня 2014 року відбулось нагородження студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, які працювали волонтерами на 22-му благодійному марафоні «Пробіг під каштанами». В якості волонтерів у Пробізі взяло участь близько 40 наших студентів з різних Інститутів, які працювали на реєстрації, в медіа-кімнаті, за сценою та охороняли громадський порядок.

Нагороджувати студентів приїхали президент благодійного фонду «Пробіг під каштанами» Ірина Кузнєцова та керівник проекту «Пробіг під каштанами» Катерина Стефанюк.

Усі волонтери отримали подяки від організаторів, а 4 найкращі волонтери – Юлія Павлюк, Дарина Новікова, Олена Бачинська та Вікторія Свербиненко ще й подарунки від спонсорів Пробігу та від Університету.

Студенти залюбки ділились своїми враженнями від цієї роботи та своїми планами на участь у наступному 23-му благодійному марафоні «Пробіг під каштанами», який відбудеться вже у травні 2015 року.

6AmPupu_jcI
Ca9FaRGadBk