Участь Київського університету імені Бориса Грінченка в V Міжнародному конгресі іспаністів України

DSC053663-4 жовтня 2014 року
м. Дніпропетровськ, Україна

3-4 жовтня 2014 року на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля відбувся V Міжнародний конгрес іспаністів України «Лауреати Нобелівської премії та їх внесок у розвиток людства».

У подіях Конгресу взяли участь Віктор Мурсія Гарсон, Консул Посольства Королівства Іспанії в Україні; Олександр Пронкевич, Президент Асоціації Іспаністів України; Хуан Карлос Гарсія Галіндо, Генеральний Директор з питань міжнародних відносин (Університет м. Кадіс, Іспанія).

З доповіддю на тему «Досвід XX століття у поезії Вісенте Піо Марселіно Сіріло Александре і Мерло» виступала провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків Київського університету імені Бориса Грінченка Коргуник Юлія Василівна.

Участю у Міжнародному конгресі наш Університет продемонстрував, що опікується не лише розвитком викладання іспанської мови на власній базі, але й докладає зусиль для її підтримки в межах України.