Кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту долучилась до транскордонних поетичних комунікацій

DSC0536624 жовтня 2014 року
м. Київ

У Гуманітарному інституті 24 жовтня 2014 р. відбулася зустріч з п’ятьма іноземними поетами. Katerina Stoykova-Klemer (США), Diti Ronen (Ізраїль), Слагана Атанасова (Македонія), Jüri Talvet (Естонія), Христина Ленковська ( Польща) завітали до грінченківців у межах Міжнародного фестивалю «Терра Поетіка», який проходив минулого тижня у Києві. Зустріч, яку організувала кафедра української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій, минула у надзвичайно привітному європейському форматі, який передбачав читання віршів мовою оригіналу з перекладом англійською мовою (двомовним модератором акції стала Олена Карпенко). Гостинним розпорядником заходу від кафедри став її завідувач, доктор філологічних наук, професор Ярослав Поліщук, який у щемній вітальній промові наголосив, що навіть у такий нелегкий для України час духовний розвиток, обмін поетичним досвідом є важливим, оскільки це відволікає від деструктивних думок та надихає на творчий зліт. Після читання віршів студенти мали нагоду поспілкуватися з іноземними гостями та обмінятися враженнями. Зокрема йшла мова про специфіку поетичного перекладу та організацію комунікації між поетами різних країн, розглядались можливості залучення студентської молоді та нау ковців Гуманітарного інституту до спільних комунікативних проектів.

Фото зустр_ч поет_в 1
Фото зустр_ч поет_в 2