Благодійна акція студентської платформи «DOBRO»

DSC0536620 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

20 листопада 2014 року, в рамках святкування Міжнародного дня студентів, у Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшла загальноуніверситетська благодійна акція студентської платформи «DOBRO», спрямована на підтримку студента-грінченківця, який нагально потребує нашої допомоги.

Акція пройшла у форматі ярмарку «Студент – студенту». На ньому були представлені вироби, виготовлені власноруч студентською молоддю та запропоновані за символічну плату всім, хто цього дня завітав на Ярмарок і долучився до нашої спільної доброї справи.

Ініціатором та організатором благодійної акції виступив Студентський парламент Університету. А завдяки активній підтримці студентів-грінченківців ця добра справа втілилася в конкретну допомогу.